SERVICES

List Of Services

CIP paketi hangi hizmetleri içerir?

CIP özellikle sizler için yedi hizmet sunuyor Bunlardan herhangi birini seçebilir Veya ayrı ayrı alabilirsiniz. Bu hizmetleri talep ederken lütfen belirtiniz.
Varsayılan paket varsayılan paket olarak seçilir. Gerekirse hizmetin geri kalanını seçmelisiniz.

1. Ana Paket:

İkram Hizmetleri Uçuşla ilgili konularda Ve salondan uçuş merdivenlerine yolcu taşımacılığı ve bunun dönüş hizmeti.

2. Havaalanı Vize İdaresi Ofisi Hizmetleri:

Birçok yabancı misafir, Vizelerini İmam Humeyni Havalimanı'ndan alıyorlar. İstek üzerine,CIP yabancı misafirlere yönelik idari işlemleri yapabilir.http://e_visa.mfa.ir/en/

3. Seyahat arkadaşı hizmetleri:

Birçok aile dostları yolcularını havaalanına, hatta uçuş saatlerine yakın bir yere götürmeyi sever.

Seyahat edecek kişiye eşlik eden kişiler de CIP lounge servislerini kullanabilir. Rezervasyon sürecindeki size eşlik eden dostlarınızın sayısını bildirmeniz yeterlidir.

4. Yaşlı ve fiziksel engellilere yönelik hizmetler:

Birçok Yaşlı veya Fiziksel engelli insanlarımız var.Sadece rezervasyon yaparken Tekerlekli sandalye istemeliler. CIP çalışanları size eşlik ederler.CIP ayrıca,bu misafirlerimize asansöre kadar yardımcı olur ve Merdivenleri kullanmalarına gerek kalmaz.

5. Ulaşım: Yolcuların menşei ile taşınmasını içerir Havaalanına (giden uçuş) Ve havaalanından varış noktasına (gelen uçuş)

Kapıdan havaalanına ve havaalanından tersi yolcuların istenen varış yerlerine ulaşım CIP hizmetleri alanındaki değerli misafirlerimiz Sevgili gezginler bu rota boyunca güvenli ve konforlu bir yolculuğun tadını çıkarabilir.Saygın yolcularımız Yerinde transfer prosedürünü kullanın ve istek üzerine listelenen tüm imkan ve hizmetler için rezervasyon yapılabilirler.Bazı gezginler arkadaşlarıyla birlikte havaalanına gitmek ister, Yani CIP araba kullanmak istemeyebilirler.Bir araba talep etmek, ekstra bir hizmettir.Rezervasyon yaparken, sadece orijinal paketi talep edin;Ya da kendi aracınızla havaalanına gitmek isteyebilirsiniz.CIP'de yeterince park mevcuttur. Yolculuk sırasında aracınız otoparkta kalacaktır.Arabanız için endişelenmeyin,CIP sizin için aracınızı muhafaza ediyor.

6. Evcil Hayvan Hizmetleri:

Birçok misafir yolcumuzun evcil hayvanı var Uzun yolculuklarda sevimli evcil hayvanlarını da yanlarına almaktan hoşlanıyorlar.Rezervasyon yaparken bunu belirtmeniz yeterli.
Gerekli işlemler CIP tarafından yapılır.

7. Suit kullanımı ile ilgili hizmetler:

Konferans salonu, VIP salonu ve ... İkinci katta lüks bir CIP 8 süitimiz var. Giden birçok yolcu gece yarısına havaalanına kalmayı tercih eder.Bu yüzden gün boyunca CIP Törenine gidiyorlar ve Ayrıca İran'a birçok gece gelenler ve gelenler de var. Sabah erkenden kalkmalılar ve Bu yüzden aynı havaalanında konaklama yapmayı seviyorlar.CIP süitler bu amaç için tasarlanmış ve hizmet vermektedir.
Konuklar bu süitleri 6, 12 ve 24 saat aralıklarla kullanabilirler.